Home Page » Zkušenosti klientů » Post covidové potíže

Post covidové potíže

Žena 65 let - průvodkyně - post covidové problémy

děkuji týmu ViaRa Salve za poskytnutou péči při použití fototerapie LED Bed. Po prodělání Covidu-19 jsem měla spoustu zdravotních problémů. Covid mi zasáhl svaly na rukou i nohou a klouby na celém těle. Nemohla jsem se bez bolesti postavit na nohy. Pro mne, průvodkyni, to bylo velmi problematické. Lékař mi řekl, že problémy odpovídají opotřebování těla v mém věku (65 let) a doporučil pouze obstřiky a léky proti bolesti.  S tím jsem se nemohla smířit. Nejprve jsem ve vašem centru absolvovala perfektní masáž u paní Lady, která mi doporučila i fototerapii. Po absolvování 10 terapií jsem mohla prožít aktivní léto bez bolestí. Ty se mi začaly vracet v září. Absolvovala jsem dalších 5 fototerapií a je mi opět lépe. Teším se na další. Vaši nabídku služeb doporučuji nejen všem známým, ale i účastníkům zájezdů.
Děkuji
 Eva P.

Fototerapie

Celotělová fototerapie je bezbolestná, neinvazivní a vysoce účinná lékařská fotobiomodulace, vytvořená pomocí nejmodernějších a světově unikátních technologií.

číst dále

Fototerapeutické celotělové lůžko

Profesionální LED  terapeutické lůžko s nízkofrekvenční energií světla (650 nm červená, 450 nm modrá, 810 infračervená světelná terapie) je určené k relaxaci a posílení krevních kapilár, které podporují krevní oběh, okysličují a urychlují detoxikační efekt.

číst dále