Úvod » Nabídka » Odborné články

Odborné články 

Světlo jako potenciální léčba pandemických koronavirových infekcí

Článek který popisuje, že fotobiomodulace působí jednak preventivně a jednak i léčivě na virové a bakteriální patogeny včetně aktuálního coronaviru Covid 19.

číst dál...

Vitamín C při prevenci a léčbě onkologických onemocněních

Dnes 20. 2. 2020 byl po čtyřech letech intenzivní práce publikován článek autorského mezinárodního týmu v čele s  prof. Pavlem Klenerem, který byl zaměřen na roli vitamínu C v prevenci a  léčbě onkologických onemocnění.

číst dál...

Nejvíc se mi osvědčila integrace přístupů

Unikátnost léčebných postupů MUDr. Kadlečka spočívá v integraci různých přístupů a sestavení individuální terapie, to je hlavní motto článku v časopisu Biotherapeutics je určený lékařům a farmaceutům. Zabývá se inovativními postupy ve farmakoterapii, například principy a aplikací přípravků fyziologické regulační medicíny v klinické praxi. Přináší aktuální informace o  složení přípravků, mechanismu jejich účinku a o zkušenostech s jejich aplikací.

číst dál...

Intravenózně podávaný vitamin C v onkologii

Intravenózně podávaný vysokodávkovaný vitamin C (IVC) se řadu let využívá na některých pracovištích (např. v USA) jako adjuvantní terapie, doplňující standardní onkologickou léčbu s cílem ochránit zdravé tkáně před nežádoucími účinky chemoterapie, zlepšit její snášenlivost, případně podpořit její účinnost.

číst dál...

Využití glutathionu v klinické praxi

Glutathion je hlavním nitrobuněčným antioxidantem, označuje se jako „master antioxidant“, tedy látka rozhodující pro antioxidační ochranu buňky. Existuje zajímavá spojitost mezi glutathionem a dalším antioxidantem, askorbátem, jejž si ovšem buňka není schopna sama vytvářet.

číst dál...

Využití infuzní terapie s cílem obnovení homeostázy organismu

Do portfolia biogenních látek ovlivňujících fyziologické funkce patří některé látky, které lze s  vysokou bezpečností podávat intravenózně a zajistit tak maximální výtěžnost účinku na regulaci organismu.

číst dál...

Glutathion v parenterální výživě

Glutathion (GSH) je obzvlášť důležitý v mitochondriích, kde je aktivně využíván, avšak není zde produkován. Uplatňuje se tu zejména jeho ochranná role vůči fyziologickému a patologickému oxidativnímu stresu.

číst dál...

Léčebné využití neurotrofinů v dětské populaci

Předneseno v rámci Akademie fyziologické regulační medicíny, 19-20. ledna 2013 Praha - Průhonice

číst dál...

Základy fyziologické regulační medicíny

Prof. MUDr. Leonello Milani, viceprezident The International Academy of PRM (Physiological Regulating Medicine - Fyziologická regulační medicína).

číst dál...

Fyziologická regulační medicína v oblasti neurologie

V předkládaném textu přinášíme pouze vybrané úseky z diskuse nad některými oblastmi dětské neurologie, a to až reportážním způsobem. Rozpravy se zúčastnili nejen vybraní odborníci (Bc. PharmDr. Ivana Minarčíková, klinický farmakolog, a MUDr. Miroslav Černý, dětský neurolog), ale i řada lékařů z pozorného auditoria.

číst dál...

Vliv vysokodávkovaného vitaminu C na infekci virem Epstein-Barrové

Jednou z častých virových infekcí je infekce virem Epstein-Barrové (EBV), který patří mezi herpetické viry. Promořenost populace je vysoká (uvádí se až 95 %). EBV se přenáší především perorální cestou.

číst dál...

 

 

Košík: 0 Kč
počet položek: 0

ViaRa Salve

Telefon: +420 777 506 660

E-mail: info@viarasalve.cz

Poštovská 3/5

602 00 Brno

ikony a loga / Icon Facebook

další kontakty ZDE

Provozní doba

10:00-14:00 15:00-19:00

10:00-15:00

10:00-14:00 16:30-19:00

10:00-15:00

13:00-19:00

---

---
vždy je potřeba se objednat

 

ikony a loga / Mapa

Diagnostiku a terapie na přístrojích Imedis, Kardivar lze po domluvě provést 

v Olomouci

třída míru 886/128

Olomouc-Neředín

 

 

Objednání: 777506660 / info@viarasalve.cz

zajímavé služby