Úvod » Nabídka

Nabídka 

Specializovaná diagnostika

Specializovaná diagnostika na přístrojích Imedis, Kardivar, Heart Vue.

číst dál...

Aplikace speciálních programů na přístroji Imedis

Přístroj IMEDIS poskytuje speciální aplikační programy zaměřené na podporu a harmonizaci organizmu, které umožňují odstranit blokády a  poruchy tělesné a duševní pohody.

číst dál...

AFS - Akupresurní fyzioregenerační stimulace

Metoda AFS - Metoda Akupresurní fyzioregenerační stimulace - je ve svém přístupu k pohybovému aparátu člověka zcela novým uceleným programem regenerace.

AFS spojuje mnohaletou praxí ověřené fyzioregenerační postupy s možnostmi moderní techniky. Tím je umožněna rychlá a přesná diagnostika, která je následně určující pro fyzioterapeutickou reflexní stimulaci přesně stanoveným postupem, který je počítačem sestaven na základě diagnózy individuálně k aktuálnímu stavu klienta.

číst dál...

Doplňky stravy

Doplňky stravy, které spomalují proces stárnutí, ovlivněný nesprávným životním stylem, špatným životním prostředím, ale hlavně špatnými stravovacími návyky.

číst dál...

Tématicky zaměřené přednášky

Tématicky zaměřené přednášky věnované prevenci zdraví, duševnímu i fyzickému rozvoji.

číst dál...

Individuálně sestavená cvičení

V centru ViaRa Salve můžete absolvovat individuálně sestavená cvičení pod dohledem kvalitních a zkušených lektorů. Cvičení probíhá buď individuálně, nebo ve dvojicích.

číst dál...

Spinal Touch - specifická masáž páteře

Velice jemná doteková terapie, při které se stimulují účinné body a  reflexní zóny nacházející se na hýždích, zádech, krku, hlavě a na břiše. Metoda působí na tělo holisticky, v mnoha úrovních zároveň (fyzické, biochemické, emocionální, energetické...). Harmonizuje celek, aktivuje regenerační a samoléčebné schopnosti organismu pro dosažení vnitřní rovnováhy.

číst dál...

Sportovní a relaxační masáže

Sportovní a relaxační masáže mají svá specifika jednak z pohledu provádění masáže a také z pohledu dopadu terapie na organizmus.

Systém sportovní masáže užívá kombinaci hmatů, tření, hnětení, tepání a  chvění, kdy podle způsobu, jakým je prováděna (intenzita, rychlost, síla hmatů a tepání atd.), dosáhneme různých projevů na těle sportovce. Naopak v případě relaxační masáže se postup zaměřuje na pomalé, intensivní a do hloubky cílené hmaty a techniky, které před podáním výkonu nejsou pro tělo vhodné.

číst dál...

Homeoterapie

Homeoterapie vychází z klasické homeopatie. Neklade se takový důraz na fyzické symptomy, ale na to, co je způsobuje. Jde se hlouběji a hledá se příčina. Mnohem více se pracuje s pocity a emocemi, s vědomím a  nevědomím.

číst dál...

Arteterapie

Arteterapie nebo také jednoduše terapie uměním, je léčebná metoda spadající pod psychoterapeutické metody. V arteterapii je hojně využíváno potenciálu pravé mozkové hemisféry, a následné aktivace parasympatické nervové soustavy k podpoření sebeléčebných procesů lidského těla.

číst dál...

Infuzní terapie

Mimořádně účinná ochrana zdravé buňky v prevenci a terapii. Stav zdraví je výsledkem permanentní aktivní ochrany zdravých buněk před ohrožujícími rizikovými faktory. Infuzní ochrana je jednou z nejúčinnějších variant!

číst dál...

Péče o zdraví zaměstnanců

Unikátní projekt s cílem komplexní péče o zdraví zaměstnanců. 

Unikátní projekt s cílem komplexní péče o zdraví zaměstnanců.

číst dál...

Odborné články

Odborné články z různých oblastí bioregulační medicíny přináší zajímavé a hluboké pohledy do různých oblastí péče o zdraví tělesné i duševní.

číst dál...

Ve studiu Viara Salve můžete dále využít i některou z následujících diagnostik, konzultací, terapií:

Terapie Acces Bars

Terapie Acces Bars je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života - více na www.otevrenevedomi.cz

 

 

 

Košík: 0 Kč
počet položek: 0

ViaRa Salve

Telefon: +420 777 506 660

E-mail: info@viarasalve.cz

Poštovská 3/5

602 00 Brno

ikony a loga / Icon Facebook

další kontakty ZDE

Provozní doba

10:00-14:00 15:00-19:00

10:00-15:00

10:00-14:00 16:30-19:00

10:00-15:00

13:00-19:00

---

---
vždy je potřeba se objednat

 

ikony a loga / Mapa

Terapie na přístrojích Heartvue a Kardivar lze po domluvě provést v Olomouci:

Biorezonanční poradna

Krapkova 709/4, Olomouc, 1. patro
Objednání: 777366766 / ordinaceupandy@email.cz

zajímavé služby